Naše nabídka - Ultrazvuková liposukce US2A

Vyzkoušejte naši novinku

Nabízíme moderní bezbolestnou ultrazvukovou liposukci francouzským přístrojem US2A.

Liposukce ultrazvukem je vysoce účinnou a bezbolestnou alternativou chirurgické liposukce.  Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Co lze od přístroje očekávat?

US2A - Dvojí efekt ultrazvuku

Ultrazvuková liposukce US2A
Ultrazvuková liposukce US2A

US2A (UltraSound Double Action) je absolutní novinkou, která si bezbolestně poradí s hluboce uloženým tukem a celulitidou. Díky vysoké efektivnosti ošetření je přístroj US2A nepostradatelnou pomůckou při zeštíhlovacích kúrách.

US2A v závislosti na zvolené frekvenci pomocí ultrazvuku působí mechanicky nebo stimulačně. Volbou frekvence se zároveň mění i hloubka působení.

Při nízké frekvenci okolo 30 kHz a výkonu přibližně 2W/cm2 působí ultrazvuk na podkožní tuk mechanicky. Rozkmitáním tukových molekul dochází ke zvýšení produkce tepla a prokrvení, k narušení buněčné membrány a k  rozbití tukových molekul a následnému odbourání tuků – lipolýze.

Při vyšší frekvenci okolo 500 kHz ultrazvuk aktivuje nervová zakončení a dochází k rozpouštění tuků - lipolýze v nižších, hluboko uložených, podkožních vrstvách.

Pomocí ultrazvukových elektrod získá vaše tělo během několika návštěv požadované křivky, které se vám nedaří získat dietou ani pravidelným cvičením.

Výsledky ošetření jsou znatelně viditelné již po 3. ošetření. Počet ošetření závisí na tloušťce tukové vrstvy a standardně se doporučuje 6 ošetření, 2-3x týdně. Doporučená délka ošetření je 20-30 minut.

Kontraindikace:

Obecně platí, že by ošetření mělo být aplikováno jen u zdravých lidí a na zdravou tkáň. Při jakýchkoliv pochybnostech doporučujeme nejprve konzultaci s lékařem.

Doporučujeme před a v průběhu ošetření:

Před ošetřením doporučujeme 2-3 dny zvýšený příjem tekutin a omezený příjem tučných jídel.

Po ukončení ultrazvukové liposukce se provádí  lymfodrenáž (pomocí přístroje Lymfoven), která napomůže odstranit uvolněné  a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkokalorickou dietu s pravidelným pitným režimem s min. 2 litry  tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odplavení uvolněných tukových buněk. 

Lymfoven

Masáž postupující tlakovou vlnou je nenahraditelná - uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách a pomůže odvést nadbytečnou tekutinu i s nahromaděnými zplodinami procesu látkové výměny - a navíc je velmi příjemná. Především v boji proti celulitidě, která vzniká, jak je známo, především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy. Mechanická lymfodrenáž je také příjemný a pohodlný postup, jak bez námahy aktivovat lymfatický systém. V každé manžetě se nacházejí vzduchové komory, které se překrývají. V pravidelném rytmu se vždy postupně plní a vyfukují, a tak vzniká jemná tlaková vlna, která končetinu zlehka masíruje. Ošetřovaná část těla se zbavuje nadbytečné tekutiny. To znamená, že tak můžeme ošetřovat i otoky končetin. Po masáži jsou nohy lehké, dobře prokrvené a kůže na nich viditelně zpevněná.

Masáž Lymfovenem trvá 60 minut.

Nabízíme dvě možnosti ošetření:

Naše kosmetika se zabývá
klasickými i speciálními zákroky ...

Pariol Heitland Karel Hádek Eudermic Renophase SynCare Max Factor